יצירת תת-דומיין ב- cPanel

כלקוח אירוח אתרים באינטרלנד, אתה יכול ליצור תת-דומיינים (בנפרד מהדומיין הראשי שלך) בפונקציה  Sub-domains ב- cPanel  לדוגמה, אם יש לך פורום לאתר שלך, אתה יכול ליצור תת-דומיין בשם "פורום" והכתובת ... לקריאה נוספת »

4 אוקטובר 2019
מהו לוגו?

לוגו מאפשר לתאר את פניה של חברה. לעתים קרובות, זה הדבר הראשון שלקוח פוטנציאלי ישים לב אליו בעסק שלך. לוגו הוא הרבה יותר מאשר רק תמונה, זה נקודת הכרה עבור לקוחות בסיס חשוב עבור המיתוג של החברה ... לקריאה נוספת »

30 מרץ 2019
מהי כתיבה שיווקית?

  מהי כתיבה שיווקית?       כתיבה שיווקית מאופיינת בהגעה לרגש ולכאבים של הלקוח הפוטנציאלי, ומטרתה למשוך את הלקוח להנעה לפעולה וליצור ENGAGEMENTS מול נותן השירות או מציע המוצר ובסופו של דבר, לאסיפת ... לקריאה נוספת »

30 מרץ 2019
כיצד להתקין וורדפרס בקליק!

מאמר זה ידריך אותך בתהליך ההתקנה של וורדפרס.   שלב 1: היכנס לחשבון שלך באתר אינטרלנד. שלב 2: נווט אל cPanel שלך. שלב 3: גלול מטה אל הקטע "תוכנה". לחץ על "Softaculous Apps Installer" כדי לפתוח את התוכנית. * ... לקריאה נוספת »

7 מרץ 2019
למה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך מודרנית לשתף את פרטי הקשר שלך, עם זאת, כרטיסי ביקור סטנדרטי קיים כבר די הרבה זמן; ארבע מאות שנה ליתר דיוק. חילופי כרטיסי ביקור אלו הם עדיין נהוגים בעת מפגש אנשים ... לקריאה נוספת »

27 פברואר 2019
אתר הוורדפרס שלך איטי ? הפתרון בפנים!

 אתר וורדפרס איטי אתרי אינטרנט הבנויים באמצעות מערכות ניהול תוכן כגון: וורדפרס, ג'ומלה או דרופל, סובלים לעיתים רבות מאיטיות בלתי נסבלת שגורמת לגולשים לעזוב את האתר ולעבור למתחרה. בכתבה הזו, ... לקריאה נוספת »

9 דצמבר 2018

Powered by WHMCompleteSolution