אחסון אתרים – איך לבחור חבילה משתלמת

חברת האחסון משמשת מגירה ייעודית לשם אחסנת קבצי האתר ומערכת התוכן. בעת הבחירה, ישנם פרמטרים ומתודולוגיה שלמה שעליה נצטרך לשים לב. הפעם, במאמר זה, אינטרלנד מספרת כיצד לבחור את חבילת האחסון בצורה ... לקריאה נוספת »

14 מרץ 2021
10 טיפים בוורדפרס שכל אחד חייב לדעת

יותר מ -500 אתרים נבנים על וורדפרס מדי יום. פלטפורמה זו מפעילה 14.7% ממאה האתרים המובילים ברחבי העולם. בממוצע, 17 פוסטים חדשים מתפרסמים בוורדפרס בכל שנייה. תוך חודש מחפשים בגוגל יותר מ- 37 מיליון ... לקריאה נוספת »

19 פברואר 2021
שינוי ספקי שירותי אירוח אתרים

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים או חברות רוצים לעבור לחברת אירוח אתרים חדשה. סיבות כמו שטח אחסון או רוחב פס, או שזה יכול להיות בגלל שירות הלקוחות .שלו, או היעדרו קל יותר להגיד מאשר לעשות? מעבר לחברת ... לקריאה נוספת »

29 נובמבר 2020
גאוני וורדפרס - לשירותכם

...אנחנו תמיד כאן כדי לעזור בעוד שוורדפרס מקל על כל אחד לבנות אתר מבלי לדעת קוד, תמיד יש סיכוי להיתקל בבעיה שלא יודעים לתקן. כאן אנחנו נכנסים! נציגי תמיכת הלקוחות הידידותיים והמקצועיים של ... לקריאה נוספת »

9 נובמבר 2020
יצירת תת-דומיין ב- cPanel

כלקוח אירוח אתרים באינטרלנד, אתה יכול ליצור תת-דומיינים (בנפרד מהדומיין הראשי שלך) בפונקציה  Sub-domains ב- cPanel  לדוגמה, אם יש לך פורום לאתר שלך, אתה יכול ליצור תת-דומיין בשם "פורום" והכתובת ... לקריאה נוספת »

4 אוקטובר 2019
מהו לוגו?

לוגו מאפשר לתאר את פניה של חברה. לעתים קרובות, זה הדבר הראשון שלקוח פוטנציאלי ישים לב אליו בעסק שלך. לוגו הוא הרבה יותר מאשר רק תמונה, זה נקודת הכרה עבור לקוחות בסיס חשוב עבור המיתוג של החברה ... לקריאה נוספת »

30 מרץ 2019
מהי כתיבה שיווקית?

  מהי כתיבה שיווקית?       כתיבה שיווקית מאופיינת בהגעה לרגש ולכאבים של הלקוח הפוטנציאלי, ומטרתה למשוך את הלקוח להנעה לפעולה וליצור ENGAGEMENTS מול נותן השירות או מציע המוצר ובסופו של דבר, לאסיפת ... לקריאה נוספת »

30 מרץ 2019
כיצד להתקין וורדפרס בקליק!

מאמר זה ידריך אותך בתהליך ההתקנה של וורדפרס.   שלב 1: היכנס לחשבון שלך באתר אינטרלנד. שלב 2: נווט אל cPanel שלך. שלב 3: גלול מטה אל הקטע "תוכנה". לחץ על "Softaculous Apps Installer" כדי לפתוח את התוכנית. * ... לקריאה נוספת »

7 מרץ 2019
למה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך מודרנית לשתף את פרטי הקשר שלך, עם זאת, כרטיסי ביקור סטנדרטי קיים כבר די הרבה זמן; ארבע מאות שנה ליתר דיוק. חילופי כרטיסי ביקור אלו הם עדיין נהוגים בעת מפגש אנשים ... לקריאה נוספת »

27 פברואר 2019
אתר הוורדפרס שלך איטי ? הפתרון בפנים!

 אתר וורדפרס איטי אתרי אינטרנט הבנויים באמצעות מערכות ניהול תוכן כגון: וורדפרס, ג'ומלה או דרופל, סובלים לעיתים רבות מאיטיות בלתי נסבלת שגורמת לגולשים לעזוב את האתר ולעבור למתחרה. בכתבה הזו, ... לקריאה נוספת »

9 דצמבר 2018