ישנן סיבות רבות מדוע אנשים או חברות רוצים לעבור לחברת אירוח אתרים חדשה. סיבות כמו שטח אחסון או רוחב פס, או שזה יכול להיות בגלל שירות הלקוחות .שלו, או היעדרו

אחסון אתרים

קל יותר להגיד מאשר לעשות? מעבר לחברת אירוח אתרים חדשה אולי נשמע כמו משימה מרתיעה, אבל זה לא צריך להיות כל כך מורכב - יש לזכור רק כמה דברים.

שמור על חשבון אירוח אתרים מהמארח הקיים שלך פתוח, מומלץ לשמור על חשבון אירוח האתרים הקיים שלך פעיל עד לסיום שלבי המעבר (כלומר, הגדרת חשבון חדש, העברת קבצים, יצירת והגדרת דוא"ל, שינוי והפצה של DNS). זה יבטיח שחשבונות הדוא"ל של האתר והדומיין שלך. יפעל במהלך המעבר.

בחירת ספק אחסון אתרים חדש מתאים השיקולים כוללים:

א) דרישות רוחב פס ודיסק צור עותק גיבוי של האתר הקיים שלך: הורד קבצי חשבון ישנים באופן אידיאלי, יש להוריד קבצים באותו מבנה עץ שבו ברצונך להעלות אותו מאוחר יותר. חפש גם הרשאות קובץ או chmod שאתה יכול להגדיר בכל תיקיה או קובץ כלשהוא. זוהי משימה קלה למדי וניתן לבצע אותה בקלות על ידי FTP.

עם זאת, כמה מספקי אירוח אתרים בחינם אינם מציעים גישה FTP. הדבר נכון במיוחד אם אתה משתמש כרגע בשירות יצירת אתרי פלאש / גרור ושחרר בחינם (כלומר. Weebly.com, WIX.com). אם זה המקרה, לא תוכל להוריד את קבצי האינטרנט הקיימים שלך ותצטרך ליצור מחדש  את קבצי האינטרנט החדשים שלך. עליך לבדוק אם ספק אחסון האתרים החדש שלך מציע יוצר אתרים בחינם ותאימות למערכות תוכן כגון וורדפרס וג'ומלה.

כדי להימנע מאותה בעיה בעתיד, ודא שספק אירוח האתרים החדש שלך מציע גישה FTP. הגדר כתובות דוא"ל חדשות (זהות) כדי להבטיח שהתקבלות דוא"ל כהלכה, חשוב לשמור על אותן כתובות דוא"ל, כולל כינויי דוא"ל ומעבירים. שינויים והפצה של DNS לאחר שהעלאת את קבצי האינטרנט שלך לשרת אירוח האתרים החדש ויצרת מחדש את חשבונות הדוא"ל שלך, תוכל להמשיך ולבצע את השינויים הדרושים לשרת שם תחום (DNS). DNS מתקבל בדרך כלל לאחר שנרשמת עם ספק אירוח אתרים החדש. יהיה עליך להחליף את הגדרות ה- DNS הקיימות שלך בהגדרה החדשה - זה נעשה בדרך כלל דרך לוח ניהול הדומיינים שלך (רשם הדומיינים שלך). ה- DNS החדש ייקח בין 24-48 שעות להפצה, ולכן מארח האינטרנט הישן אחראי על האתר והדואר האלקטרוני בינתיים. זו הסיבה שביטול השירות הישן צריך להיות הדבר האחרון שיש לעשות. בטל את חשבונך הישן. לאחר שהחשבון החדש שלך הופעל ושירותי האתר והשירותים שלך בדוא"ל אצל ספק אירוח אתרים החדש שלך יפעלו, תוכל להמשיך לבטל את חשבונך הישן.יום ראשון, נובמבר 29, 2020« חזרה